Registrace:

Pokud máte zájem o registraci do rezervačního systému, kontaktujte správce systému na adrese: tenis-stezery@centrum.cz

s uvedením jména, příjmení, tel. čísla, emailu a adresy bydliště.

Přihlášení:
Přihlášení do systému se provádí pod uživatelským jménem ve formátu: první písmeno jména a celé příjmení

(malými písmeny bez diakritiky, příklad Josef Novák => jnovak) a heslem.

Pozn.: Heslo máte pro první přihlášení vygenerované, nechte si jej zaslat po zadání uživatelského jména (příp. emailové adresy) zde:

a po prvním přihlášení do systému si HESLO ZMĚŇTE v menu Nastavení.

Rezervační systém je navržen vcelku jednoduše a intuitivně, pokud byste přesto narazili na nějaký problém/nejasnost, zašlete dotaz na adresu tenis-stezery@centrum.cz .

Permanentky:
Můžete si pořídit permanentku na celý rok za cenu 1.500,- Kč (brigádníci se slevou dle odpracovaných hodin, za každou odpracovanou hodinu minus 75,- Kč).
Děti do 15-ti let platí polovinu, tj. 750,- Kč

Přestože preferujeme „permanentkáře“ (hráči STEXu mají permanentky povinně), lze také hrát bez permanentky, v tomto případě se platí za tenisový kurt 150,- Kč/hod., v případě hry s hráčem, který má permanentku se platí pouze polovina kurtu, tj. 75,- Kč/hod. (resp. 37.50,- Kč/hod. za hráče v případě čtyřhry) u J. Gabriela (hospodský ve Sport-baru), vyžadujte prosím doklad o zaplacení.

Členství:
V případě zájmu o členství (permanentku) zašlete prosím fotografii v elektronické podobě na tento e-mail, dále rodné číslo, adresu bydliště, e-mail + tel.

(týká se pouze nových zájemců, od ostatních již tyto údaje a fotografie mám).

Zde jsou hlavní zásady pro používání tenisových kurtů:
1. na tenisové kurty je povolen vstup pouze v tenisové obuvi
2. před zahájením hry je nutné kurty řádně nakropit
3. po skončení hry je nutné kurt po sobě řádně uklidit, nejprve zarovnat hliníkovým hrablem a poté hliníkovou latí se sítí
4. přestože jsme kurty důkladně válcovali, bude ještě chvilku trvat, než se povrch úplně zhutní, berte to prosím zpočátku na zřetel a snažte se kurty během hry příliš „nezorat“
5. na kurtech se chovejte slušně a ušetřete se vulgarismů apod., berte prosím ohled na okolí pro zachování dobrých sousedských vztahů!

Postup a pravidla pro rezervaci tenisových kurtů:
Pro rezervaci slouží online systém pro objednávání tenisových kurtů ve Stěžerách, bez rezervace nelze na kurtech hrát!

Najdete jej na adrese: http://www.sokolstezery.cz/ebooking

Objednat si lze max. 2 hod. týdně (na všední den mezi 7:00 – 16:00 se tato restrikce nevztahuje, lze objednávat i opakovaně, ale každý den max. 2 hod.).
V případě, že je aktuální den ještě volný termín (přestože mám již aktuální týden vyčerpáno), lze si na tento den objednat další max. 2 hodiny.
V případě, že to nebude dodrženo, může pověřená osoba nepovolené objednávky zrušit, v opakovaných případech bude hráči zamezen přístup do objednávkového systému!

Důležité zásady při rezervaci kurtů:
Při objednávání je nutné uvést i jméno hráče (v případě čtyřhry jména hráčů), se kterým jdete hrát (slouží pro účetní záležitosti).
Zároveň je nutné u objednávky zaškrtnout, zda-li tento hráč má permanentku či nikoliv a bude tedy platit hotově.
Pokud dojde ke změně hráče, je povinností hráče, který vytvářel rezervaci, tuto informaci před zahájením hry opravit.

Ostatní:
V případě konání turnaje resp. soutěžního utkání bude termín blokován systémem.